
Автоматичний бігвальний верстат (біговщик) RD YH-533 електричний ударний
102 046 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000014595
Автоматична біговально-перфораційна машина ударного типу RD YH-533 з автоматичним подаванням аркушів
Призначений для биття/перфорації (видавлювання лінії) на папері, картоні та інших матеріалах для подальшого згину готових виробів. Застосовується в оперативних цифрових і офсетних друкарнях як професійний фінішний пристрій під час виробництва папок, м'яких обкладинок, буклетів, розкладних візиток, листівок, календарів і багато чого іншого.

RD YH-533 автоматичний біговщик-перфоратор з фрикційною системою подавання паперу. Машина в автоматичному режимі виконує бігкання (або перфорацію) за заданою програмою користувача. Керування здійснюється функціональними клавішами та наочно зображається на рідкокристалічному дисплеї. Оператор послідовно встановлює показники відстані від краю аркуша до бига, потрібну кількість одинарних бігов або перфорації.
Машина дає змогу зробити до 20 одночасних бігов на аркуші.
RD YH-533 бігує практично всі типи паперу: лазерний друк, папір зі складною текстурою, ламіновані обкладинки, папір, вкритий УФ-кишком, матеріали високої щільності (до 400 г м2), матеріали з перехресним напрямком волокон, текстурну, крейдовану, дизайнерську, звичайний офісний папір.
Переваги:
- Система подавання паперу: Автоматична фрикційна роликова
- Легка заміна бігальних і перфораційних блоків,
- Сенсор подавання паперу,
- Сенсор та індикація зам'яття,
- Настроювання кута подавання паперу за двома напрямними для виправлення відхилень.
- Можливість одночасного биття/перфорації до 20 бігів.
- Налаштування щільності паперу, що подається.
- Зручне механічне настроювання глибини біговки та перфорації.
Характеристики біговника YH-533
| Тип | Настільна модель |
| Швидкість біговки | 1 швидкість |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу | × |
| Вільний відступ | √ |
| Відступ обкладинки | √ |
| Рівна частина відступу | √ |
| Обов'язковий відступ | × |
| Тип дисплея | Цифрова клавіатура |
| Інтерфейс керування | LED |
| Роздільна здатність дисплея | Стандартна роздільна здатність |
| Загальний лічильник кількості бігов і кількості аркушів | √ |
| Користувацький режим (збереження даних із відступом) | 20 груп |
| Максимальний розмір завантаження | 330×3000 мм |
| Мінімальний розмір завантаження | 100*110 мм |
| Біговічний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 150-400g |
| Перфораційний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 150g~250g |
| Тип паперу | Текстурна, крейдована, дизайнерська, звичайна офісна |
| Режим подавання паперу | Ролики подавання паперу |
| Напрямок подавання | По центру паперу |
| Збільшена довжина стола подавання паперу | √ |
| Місткість стола подавання | 50 мм |
| Ємність столу виходу паперу | 50 мм |
| Ширина бига | 1.0 мм |
| Напрямок бига | Доступні позитивні та негативні |
| Похибка биття/перфорації | 0.2 мм |
| Відстань від першої позначки до паперової руки | 1 мм |
| Швидкість перфорації | 2500стр/час(42стр/хв) |
| Максимальна кількість доріжок бигівки/перфорації | 20 груп |
| Напруга живлення | 220v/50hz |
| Потужність | 800W |
| Вага нетто | 50 кг |
| Вага бруто | 60 кг |
| Габарити під час використання | 1200×500×440 мм |
| Габарити паковання | 560×660×620 |
| Легкозамінний інструмент для вилучення | √ |
| Високоточне програмне встановлення відступу | √ |
| Стандартне перфораційне лезо з хрестоподібним візерунком | √ |
| Опція поперечного пунктирного леза | Х |
| Режим калібрування | √ |
| Коригування кута відхилень паперу | √ |
| Механічне настроювання глибини біговки | √ |
| Стіл подавання великої місткості | √ |
| Система автоматичного подавання паперу | √ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість біговки |
- Ціна: 102 046 ₴


