Ламінатор рулонний VA370
| Режим ламінування |
Холодне ламінування |
| Режим нагрівання | Сталевий вал |
| Діаметр нагрівального вала | 79 мм |
| Робоча температура | 70 ~ 140℃ |
| Щільність використовуваного матеріалу | 80g~350g |
| Діаметр осердя рулону | 25 мм/76 мм |
| Час нагрівання | 5~10 хв |
| Швидкість ламінування | 0,5 ~ 10 мм/хв (9-швидкостей) |
| Максимальна ширина плівки | 360 мм |
| Тип дисплея | Цифровий дисплей |
| Температурний контроль | Є |
| Притискач вала | Пружинний |
| Режим подавання паперу | Транспортерна стрічка |
| Функція автоматичного збирання паперу | Автоматичне намотування (Ревайндер) |
| Маунтинг | 5 мм |
| Функція перфорування плівки (розрізування аркушів) | Перфораційний ніж |
| Функція запобігання скручуванню | Випрямляч для тонких паперів |
| Функція обрізання плівки за форматом | Є |
| Електричний струм | 5.5 А |
| Вольтаж | 220V |
| HZ | 50HZ |
| Вологість | 20%-70% |
| Вага нетто | 72Kg |
| Вага брутто | 86Kg |
| Розмір | 1030*530*540 |
| Розмір паковання | 690*640*700 |

Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
| Виробник: |
Rongda |
| Формат: |
SRA3 |
| Матеріал корпусу: |
метал |
| Макс. ширина ламінування, мм: |
360 |
| Максимальне намотування рулону, м: |
|
| Тип нагрівального вала: |
Металевий |
| Способ нагрева вала: |
Електричний |
| Діаметр нагрівального вала, мм: |
79 |
| Товщина ламінованого матеріалу, мм: |
5 |
| Ревайндер (змотування готової продукції): |
|
| Макс. товщина плівки, мк: |
250 |
| Макс. швидкість ламінування, м/хв: |
10 |
| Попередньо встановлені параметри температури: |
Є |
| Контроль поточної температури: |
Є |
| Температура нагрівання, С: |
140 |
| Час нагрівання, хв: |
5-10 |
| Реверс: |
Є |
| Холодне ламінування: |
Є |
| Фольгування: |
Є |
| Кількість валів: |
4 |
| Макс. діаметр рулону, мм: |
280 |
| Ніж підрізування плівки: |
Є |
| Ніж перфорації плівки: |
Є |
| Випрямлення аркуша: |
Є |
| Двостороння ламінація: |
Є |
| Притискач нагрівального вала: |
Ручний — пружинний |
| Стіл подавання зі стрічкою транспортера: |
Є |
| Макс. відстань між валами, мм: |
5 |
| Напруга, В: |
220 |
| Потужність, Вт: |
1700 |
| Вага, кг: |
72 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
1030x530x540 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rongda |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рулонний ламінатор |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 917 ₴






