Різак шабельного типу.
Призначений для виконання професійних завдань.
Довжина різання — 440 мм.
Товщина стопи — 4 мм.
Розмітка робочої поверхні під різні формати.
Лінійка-позиціонер для точнішої та зручнішої виставки лінії різання. Контролезо, автопритискач.
Захисний кожух для безпечної роботи. Ергономічна форма ручки ножа забезпечить зручну роботу. стійкий металевий стіл.
Гумові ніжки запобігають зміщенню різання під час роботи.
ТМ ProfiOffice — оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Зроблено в Італії! Виробник Rivo Carlo для TM ProfiOffice.
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 440
- Габарити паковання, мм (НП): 695х405х180
- Габарити товару, мм: 690x400
- Гарантія: 6 місяців
- Країна походження товару: Італія
- Притискач: Автопритискач
- Товщина стопи, мм: 4
- Вага брутто, кг (НП): 10,18
- Вага нетто, кг: 8,57
- Зовнішня лінійка: Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfiOffice |
| Країна виробник | Італія |
| Висота завантаження | 4 мм |
| Максимальна довжина різу | 440 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.57 кг |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 155 ₴



