Планшетний різальний пліттер SkyCut F4560
Сфера застосування:
Виробництво зразків паковання, паковання на замовлення, різання листівок, листових етикеток.
Він може впоратися з наскрізною різзю, напіврізкою, биттям і навіть малюванням.
Доступні дві моделі — F4560 і F6090
Планшетний щільний різак Skycut у стандартній комплектації обладнаний вакуумним столом.
Забезпечує надійну фіксацію оброблюваного матеріалу на столі за допомогою вакуумних насосів.
Можливі матеріали для оброблення:
Картон, крафт-папір, пластикові листи, волокнистий картон, гумовий лист і тонка плівка тощо.
ПВХ: менш ніж 0,5 мм
Світловідбивна плівка: Усі типи
Піскоструминний захист, твердий папір: менш ніж 450 г/м2
Магнітна наклейка: менш ніж 600 мкм
ПЕТ: менш ніж 0,5 мм, вініл тощо.
Особливості:
Камера для автоматичного контурного різання
Запатентована функція Skycut: вбудована камера для автоматичного вирізування.
Сумісний із будь-яким кольором матеріалу та мітками
1. Світловідбивні матеріали
2. Будь-які колірні позначки
3. Різнобарвні матеріали
4. Прозорі матеріали
5. Високоточне позиціювання
Великий сенсорний екран керування
1. Висока чутливість
2. Просте використання
3. Багатомовний інтерфейс
4. Функція повторення
Дві незалежні головки під різні інструменти
Один інструмент для биття, один інструмент для різання
Легке й ефективне використання
Добре підходить для виготовлення коробок для зразків з одного встановлення
Мультиінтерфейс
USB кабель
USB-флешка (U-диск)
Wi-Fi (опція)
Кнопка екстреної зупинки
Призначена для запобігання шкоди або зменшення наявних небезпек для людей, які працюють зі щільнером.
| Модель | F4560 |
| Розмір носія | 450*600mm |
| Максимальний формат для різання | 450*600mm |
| Утримання матеріалу |
вакуумний стіл |
| Керування |
сенсорний екран |
| Кількість головок для інструментів | 2 |
| Точність різання | 0.01mm |
| Точність повторного різання | 0.05 mm |
| Максимальна швидкість переміщення | 700mm/s |
| Максимальна швидкість різання (по прямій) | 700mm/s |
| Мінімальний/максимальний тиск леза | 50/2000g |
| Спосіб під'єднання |
USB диск/ WIFI(опція)/ USB кабель |
| Потужність | < 100W |
| Робоча температура | +5°C – +35°C |
| Розміри в пакованні |
1050*900*1020mm |
| Вага в пакованні | 180KG |
Характеристики
| Виробник: | SkyCut |
| Максимальний тиск ножа: | 2000 г |
| Кількість головок: | 2 |
| Автоматичне контурне різання: | Камера |
| Бігування: | Да |
| Скретч-гравіювання: | Да |
| Інтерфейси під'єднання: |
USB flash/Wi-Fi (опція)/USB cable |
| Максимальна швидкість різання: | 600 мм/сек |
| Повтор точності: | 0.05 мм |
| Робоче довкілля: | +5°C - +35°C |
| Точність різання: | +/- 0.01 мм |
| Вага в упаковці: | 180 кг |
| Електроживлення, В/Гц: | 220V 50Hz |
| Розмір упаковки: | 1050х900х1020 |
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Планшетний плоттер |
| Гарантійний термін | 15 міс |
| Інтерфейс | USB |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 281 811 ₴









