Багатофункціональний ламінатор української торгової марки lamiMARK.
Companion 230 — це ламінатор А4 формату для ламінації плівками до 125 мкн.
Персональна модель, у якій поєднані функції ламінатора та роликового різака.
Роликовий різак дає змогу розрізати папір або заламінований матеріал трьома різними способами: прямо, хвилею або зробити перфорацію.
ПОДАРУНОК: в комплекті з ламінатором йде округлитель кутів.
В цієї моделі передбачена можливість розсування валів для вилучення застряглого документа.
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 75 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 80 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 100 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А4, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А5, 100 шт (lamiMARK)
Характеристики:
Гарантія, міс: 12
Формат: А4
Тип: конвертовий
Максимальна ширина ламінування, мм: 230
Товщина плівки, мкм: 75-125
Максимальна товщина ламінування (маунтинг), мм: 0,5
Фольгування: немає
Ламінування фотографій: є
Метод нагрівання: зовнішній нагрів валів
Вибір температури: немає
Холодне ламінування: є
Швидкість ламінування, см/хв: 26
Корпус: пластиковий
Система подавання аркушів: 2 вали
Двигун: синхронний змінний струм
Час нагрівання, хв: 5
Реверс: є
Живлення, В/Гц: 220/50
Габаритні розміри, мм: 385x135x100
Вага, кг: 1.25
Вага брутто (з пачкою), кг: 1,80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LamiMark |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Холодне ламінування, Реверс, Ламінування фото |
| Охолодження ламінатора | повітряне |
| Стан | Новий |
| Тип | Офісний |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 991 ₴






