Компактний і бюджетний конвертовий ламінатор lamiMARK EKO-12 формату А3 в металевому корпусі.
Дає змогу ламінувати плівкою від 60 мкн до 250 мкн, є функція холодного ламінування.
На передню панель ламінатора винесені такі елементи керування: кнопка увімкнення, регулятор робочої температури, індикатори увімкнення й готовності до роботи, реверс.
Нагрівальним елементом у моделі ЕКО-12 слугують гарячі вали (зовнішнє нагрівання).
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 75 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 80 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 100 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А4, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А5, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 75 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 80 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Гарантія, міс: 12
Формат: А3
Тип: конвертовий
Максимальна ширина ламінування, мм: 330
Товщина плівки, мкм: 60-250
Максимальна товщина ламінування (маунтинг), мм: 1.5
Фольгування: немає
Ламінування фотографій: є
Метод нагрівання: зовнішній нагрів валів
Вибір температури: ручний
Холодне ламінування: є
Швидкість ламінування, см/хв: 35
Контроль швидкості: немає
Корпус: металевий
Система подавання аркушів: 4 вали
Двигун: асинхронний змінного струму
Час нагрівання, хв: 3
Реверс: є
Живлення, В/Гц: 220/50
Потужність, Вт: 620
Габаритні розміри, мм: 460х165х95
Вага брутто (з упаковкою), кг: 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LamiMark |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Холодне ламінування, Реверс, Ламінування фото |
| Охолодження ламінатора | повітряне |
| Стан | Новий |
| Тип | Офісний |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 4 019 ₴



