Гільйотина (різак) для паперу та картону KW-Trio 3942 із шириною різання 430 мм і висотою стопи 40 мм — унікальне поєднання чудових характеристик і чудової ціни. Призначений для порізування до 400 паперових аркушів щільністю 80 г/м2 (висота стопи — 40 мм). Установлення розміру паперу відбувається за допомогою затла, закріплений на вимірювальній лінійці та пересувається вручну. Вимірювальна шкала, мм/дюйми розміщені на задній стороні.
Папір фіксується за допомогою притискача-вачка (ексцентрик) у ручну. Світловий приціл для виділення лінії різання, що неабияк спрощує роботу. Тип ножа, що заточується. Кілька ступенів захисту для забезпечення повної безпеки, фіксатор ножа, захисні кожухи спереду та ззаду. Ніж має мікрорегулювання.
Гільйотина призначена для інтенсивного використання в мінітипографіях, салонах оперативної поліграфії, великих офісах: різання візитівок, різних паперових бланків, а також плівки (пластик), фотопаперу. Комплектується металевим робочим столом із регульованими ніжками, набором складальних інструментів. Сучасний і простий дизайн — поєднання привабливого зовнішнього вигляду та ефективності.
Більше гільйотин за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/rezaki-dlya-bumagi/gil-otiny-ruchnye
Характеристики
| Модель | KW-trio 13942 |
| Ширина різу, мм | 430 |
| Висота стопи, мм | 40 |
| Глибина столу, мм | 430 |
| Мінімальний різ, мм | 40 |
| Притискач | ручний, важіль |
| Розміри (ШxГxВ, мм) | 1060 x 640 x 700 |
| Вага | 51.6 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KW-triO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна довжина різу | 430 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 45 593 ₴




