Абсолютна нова модель для використання в школі, офісі та вдома. Конвертний ламінатор, який використовує конвертну форматну плівку. Формат до А4 (до 230 мм), товщина плівки від 75 до 125 мкм, швидкість ламінування 520 мм/хв. Є розтискання валів. Гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій. ТМ Royal Sovereign — елітні ламінатори для школи, офіс та бізнесу.
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 75 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 80 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 100 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А4, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А5, 100 шт (lamiMARK)
Характеристики
| Модель | IL-926W |
| Живлення | 220~240 В |
| Потужність (Вати) | |
| Макс.ширина ламінування (мм) | 230 |
| Товщина плівки (мкм) | 75~125 |
| Макс. товщина ламінування (мм) | 0.6 |
| Швидкість ламінування (мм/хв) | 520 |
| Час готовності (мін) | <1 |
| Метод нагрівання | зовнішнє обігрівання валів |
| Вибір температури | - |
| Температурний контроль | - |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Система подавання аркушів | 2 вали |
| Холодне ламінування | да |
| Ламінування фотографій | да |
| Реверс | немає, є розтискання валів |
| Розміри (ШxГxВ, мм) | 335 x 100 x 65 |
| Вага | 1.2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Sovereign |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Офісний |
- Ціна: 1 394 ₴







