Знижка при оформленні замовлення за телефоном!
ОПИС
SkyCut C24 — настільний різальний плотер для виготовлення рекламно-сувенірної продукції малими тиражами. Максимальний тиск ножа до 750 г. Цього досить для роботи з різними матеріалами: вінілові плівки, картон, тканина, пінопласт EVA.
Сенсорний екран керування
- Висока чутливість
- Просте керування
- Мультимовний інтерфейс
- Функція повторення
Три варіанти під'єднання
Стандартне під'єднання відбувається за допомогою USB. Додатковий спосіб під'єднання здійснюється за допомогою вбудованого інтерфейсу Wi-Fi, що має прості параметри на сенсорному екрані, що повторює параметри Wi-Fi, на звичайному смартфоні. Ця комплектація плотерів містить вбудований модуль Wi-Fi.
Камера для автоматичного вирізування контурів
- Вбудована функція автоматичного вирізування за допомогою real-камери (патент SkyCut)
- Високоточна швидкісна камера розпізнає мітки на кольорових, світловідбивних і прозорих матеріалах
Зручне настроювання подавання матеріалу
- Притискні ролики регулюються індивідуально, легко встановлюються в потрібне положення, без використання керієра (липкого килимка).
- Пліттер може різати матеріали від 20 мм (0,8 )
Металевий корпус
- Різальний плотер SkyСut серії C виготовлений у портативному металевому корпусі
Світлодіодна підсвітка
- Користувач може вибрати колір світлодіодної підсвітки робочої зони
- Корисна опція за поганого освітлення
Лазерне гравіювання (Опція)
- Різальний плотер SkyСut може додатково обладнуватися пристроєм для гравіювання
- Просте встановлення гравера на кришку каретки дасть змогу гравіювати на папері, дереві та інших матеріалах.
Стенд (опція)
Гравіальний інструмент (опція)
- Алмазне лезо
- Гравіювання на твердих поверхнях: метал, акрил та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Стандартна комплектація | — Пліттер — Тримач для кулькової ручки — Комплект ножів 3 штуки — Тримач ножа — ПЗ SignMaster Basic+ARMS — USB-кабель електроживлення — Керрієр |
| Механізм протягування матеріалу | M Brackets (ролики) |
| Головна плата керування | Ґрунтується на високопродуктивному процесорі 32-bit M4 |
| Панель керування | 4.3" сенсорний кольоровий дисплей |
| Електродвигун | Високошвидкісний електродвигун із кроковим приводом |
| Максимальна ширина матеріалу | 710 mm |
| Максимальна ширина різання | 610 mm |
| Максимальна швидкість різання | 700 mm/s |
| Максимальна довжина матеріалу | 20000mm |
| Сила притиску ножа | 0-800 g (цифрове регулювання) |
| Механічна точність | +-0.01mm |
| Точність повторення | 0.082 mm |
| Тип різального інструменту | Сталеве лезо |
| Тип рисувального інструменту | All types diameter 11. 4mm plotter pen |
| Формат даних | DM-PL/HP-GLAutomatic Identification |
| Інтерфейс | WI-FI, USB, USB Flash |
| Електроживлення | 24V 1.5A |
| Потужність | < 100W |
| Функція оптичного позиціювання | Програмне забезпечення: |
| SignMaster Basic+ARMS | |
| Рівень шуму | ≤75 DB |
| Зовнішні габарити в пакованні | 1000*310*265mm |
| Вага з пачкою | 14 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 655 ₴







