SkyCut V24 — різальний пліттер з оптичним датчиком і збільшеним тиском ножа. Має широке застосування в рекламно-виробничій сфері, піскоструминному обробленні, декоруванні та оформленні приміщень.
Основне призначення різального плоттера — різання самоклейних плівок для створення покажчиків, оформлення вітрин, вивісок, рекламних щитів, шендерів, офісних табличок, наклейок, шаблонів для піскоструминного оброблення та декору, автостайлінгу та ін. Також застосовується для робіт із термотрансферними плівками для декорування одягу та сувенірного текстилю.
Завдяки системі AAS-щільнтер автоматично розпізнає мітки та робить різання за контуром. Це необхідна опція для вирізування за контуром надрукованих на плівці зображень.
Пліттер забезпечує якісне різання «довгих» макетів. Завдяки використанню сталевого протяжного механізму та притискних роликів забезпечується якісне зчеплення матеріалу, що запобігає «сповзанню», «звалюванню» матеріалу в зоні різання.
Жорстка алюмінієва конструкція корпусу плоттера забезпечує його надійну та якісну роботу. Металева різальна головка плоттера зі сталевою круглою напрямною забезпечує якісну роботу плоттера під час різання всіх різновидів вінілових плівок (пвх, металізовані, світлонакопичувальні тощо).
Сенсорний екран керування
- Висока чутливість
- Просте керування
- Мультимовний інтерфейс
- Функція повторення
Три варіанти під'єднання
Стандартне під'єднання відбувається за допомогою USB. Додатковий спосіб під'єднання відбувається за допомогою вбудованого інтерфейсу Wi-Fi, що має прості параметри на сенсорному екрані, що повторює параметри Wi-Fi, на звичайному смартфоні. Ця комплектація плотерів містить вбудований модуль Wi-Fi.
Камера для автоматичного вирізування контурів
- Вбудована функція автоматичного вирізування за допомогою real-камери (патент SkyCut)
- Високоточна швидкісна камера, розпізнає мітки на кольорових, світловідбивних і прозорих матеріалах
Сильний тиск леза: Макс. 2000g
- Для роботи з 3М діамантовою світловідбивною плівкою
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Стандартна комплектація | — Пліттер — Тримач для кулькової ручки — Комплект ножів 3 штуки — Тримач ножа — ПЗ SignMaster Basic+ARMS — USB-кабель електроживлення — Керрієр |
| Механізм протягування матеріалу | M Brackets (ролики) |
| Головна плата керування | Ґрунтується на високопродуктивному процесорі 32-bit M4 |
| Панель керування | 4.3" сенсорний кольоровий дисплей |
| Електродвигун | Високошвидкісний електродвигун із кроковим приводом |
| Максимальна ширина матеріалу | 710 mm |
| Максимальна ширина різання | 610 mm |
| Максимальна швидкість різання | 700 mm/s |
| Максимальна довжина матеріалу | 20000mm |
| Сила притиску ножа | 0-2000 g (цифрове регулювання) |
| Механічна точність | +-0.01mm |
| Точність повторення | 0.082 mm |
| Тип різального інструменту | Сталеве лезо |
| Тип рисувального інструменту | All types diameter 11. 4mm plotter pen |
| Формат даних | DM-PL/HP-GLAutomatic Identification |
| Інтерфейс | WI-FI, USB, USB Flash |
| Електроживлення | 24V 1.5A |
| Потужність | < 100W |
| Функція оптичного позиціювання | Програмне забезпечення: |
| SignMaster Basic+ARMS | |
| Рівень шуму | ≤75 DB |
| Зовнішні габарити в пакованні | 1000*360*388mm |
| Вага з пачкою | 18 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Рулонний плоттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | USB |
- Ціна: 43 208 ₴




