
Рулонний ламінатор Royal Sovereign RSH 380S
77 595 ₴
- В наявності
- Код: 20183
+380 (44) 333-75-30
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка від лідера у виробництві ламінаторів — компанії Royal Sovereign. RSH-380 — це компактне рішення для швидкого ламінування паперу форматом до А3+. Зручний для копіцентру або невеликої фабрики. Дає змогу використовувати плівку в рулонах до 280 мм у діаметрі. Може ламінувати пінокартон. Корпус пластиковий, але нижня частина зроблена як стола-підставка з металу. Божевільна швидкість ламінування. Одностороння та двостороння ламінація! У комплекті втулки 25-мм-4 шт. і 76-мм-2 шт. Можливо, встановити рулони: на верхній до 2 км — до 14 см у діаметрі, на нижній до 1 км до 10 см у діаметрі.
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
| Модель | RSH-380S |
| Живлення | 220~240 В |
| Потужність (Вати) | 1500 |
| Макс.ширина плівки (мм) | 350 |
| Макс.ширина паперу (мм) | 380 |
| Товщина плівки (мкм) | 25-250 (1~10mil) |
| Швидкість ламінування (м/хв) | 5 |
| Час готовності (мін) | 10 |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Вибір температури | 20-150 градусів |
| Температурний контроль | цифровий (процесор Micom) |
| Контроль швидкості | 10 швидкостей |
| Двигун | постійного струму |
| Система подавання аркушів | 4 вали |
| Охолодження | немає |
| Поперечний різак для останнього аркуша | + |
| Регулювання положення рулону плівки за шириною аркуша | + |
| Гаряче ламінування | + |
| Холодне ламінування | + |
| Пристрій складання підкладки | - |
| Маунтинг | 6 мм |
| Реверс | + |
| Розміри (ШxГxВ, мм) | 550x690x606 |
| Вага | 45 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Sovereign |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рулонний ламінатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Реверс, Холодне ламінування |
| Стан | Новий |
| Температура нагріву | 150 град. |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 595 ₴




