Ламінатор конвертний lamiMARK PDL230 (А4)
Для використання в поліграфічному центрі и типографии.
Конвертний ламінатор, який використовує конвертну форматну плівку.
Формат до А4 (до 230 мм), товщина плівки від 60 до 250 мкм, швидкість ламінування 550 мм/хв. Є реверс.
Гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій, фольгування.
ТМ lamiMARK — бездоганні ламінатори для офісу та виробництва.
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 75 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 80 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 100 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А4, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А5, 100 шт (lamiMARK)
Характеристики
|
Модель |
PDL230 |
|
Живлення |
220 В/50 Гц |
|
Потужність (Вати) |
420 |
|
Макс. ширина ламінування (мм) |
A4 |
|
Товщина плівки (мкм) |
60~250 (3~10mil) |
|
Макс. товщина ламінування (мм) |
2 |
|
Швидкість ламінування (мм/хв) |
600 |
|
Час готовності (мін) |
3 |
|
Метод нагрівання |
гарячі вали, обігрівши зовнішній |
|
Вибір температури |
ручка, до 180 градусів |
|
Температурний контроль |
аналоговий |
|
Двигун |
асинхронний змінного струму |
|
Система подавання аркушів |
4 вали |
|
Система охолодження |
немає |
|
Холодне ламінування |
да |
|
Ламінування фотографій |
да |
|
Реверс |
да |
|
Розміри (ШxГxВ, мм) |
410x240x105 |
|
Вага, кг |
7.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | LamiMark |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Тип | Професійний |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Холодне ламінування, Ламінування фото, Тиснення фольгою, Реверс |
| Температура нагріву | 180 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 5 255 ₴





