Ламінатор конвертний lamiMARK PDL330 (А3)
Для використання в поліграфічному центрі и типографии.
Конвертний ламінатор, який використовує конвертну форматну плівку.
Формат до А3 (до 330 мм), товщина плівки від 60 до 250 мкм, швидкість ламінування 600 мм/хв. Є реверс.
Гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій, фольгування.
ТМ lamiMARK — бездоганні ламінатори для офісу та виробництва.
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 75 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 80 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування lamiMARK глянсова 100 мкм, А4, 100 шт.
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А4, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А5, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 75 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 80 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 100 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Плівка для ламінування глянсова 125 мкм, А3, 100 шт (lamiMARK)
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LamiMark |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ламінування фото, Реверс, Тиснення фольгою, Холодне ламінування |
| Стан | Новий |
| Температура нагріву | 180 град. |
| Тип | Професійний |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 6 370 ₴




