Ламінатор Sinshi A235H — ламінатор A3 формату для ламінування плівками 125 мкн.
- Сучасний зовнішній вигляд,
- Пластиковий корпус у приємних кольорах,
- Надійне виготовлення,
- Силіконові нагрівальні вали, нагрівні кварцовими нагрівачами,
- Європейська якість протестована в лабораторії.
- Вибір температури здійснюється кнопкою на бічній панелі,
- Температурний режим до 140 градусів.
- Запатентоване інтелектуальне автоматичне вимикання через 30 хвилин.
- Найвища швидкість ламінування серед представлених аналогів на ринку України.
Максимальний формат ламінування — 340 мм
Індикатор готовності, розігрівання 30-40 сек
Працює з різною завтовшки плівки до 125 мк
- Формат А3
- Швидкість 0,6 м/хв
- Товщина ламінування 1-1,2 мм
- Кількість валів 2
- Пластиковий корпус
- Фольгування
- Ламінування фото
- Цифровий температурний контроль
- Розтискання валів
- Індикатор готовності, розігрівання 30 сек
- Автовимкнення
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування A4 75 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 80 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 125 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A5 (154х216) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 60 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 80 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 125 мкм, YULONG Anti-static
| Виробник: |
Sinshi |
| Формат: |
A3 |
| Макс. товщина плівки, мік: |
125 |
| Макс. товщина ламінування, мм: |
1,2 |
| Ширина ламінування, мм: |
340 |
| Особливості: |
|
| Час нагрівання, хв: |
30 сек |
| Тип ламінатора: |
офісний/для школи |
| Особливості: |
|
| Швидкість ламінування, мм/хв: |
500 |
| Кількість валів: |
2 |
| Корпус: |
АВS пластик |
| Потужність, Вт: |
650 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
360x150x78 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІК |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Тиснення фольгою |
| Стан | Новий |
| Температура нагріву | 140 град. |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 451 ₴









