Конвертний Ламінатор JLS 2400 (А4) - ламінатор A4 формату для ламінування плівками 75- 125 мкн
- Зображення, фольгування, посвідчення особи
- СУЧАСНИЙ зовнішній вигляд і довготривала робота
- Регулювання температури
- Холодна ламінація
- Вбудований роликовий розріз
- Розтискання валів
- Захист від перегрівання
- Формат A4
- Максимальна ширина ламінування, мм 240
- Максимальна товщина ламінування, 0.6 мм
- Температура нагрівання валів, (ºС) 90-125
- Кількість валів 2
- Час розігрівання 5-6 хв
- Швидкість ламінування 380 мм/хв
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування A4 75 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 80 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 125 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A5 (154х216) 100 мкм, YULONG Anti-static
Характеристики
| Виробник: |
JLS |
| Формат: |
A4 |
| Макс. товщина плівки, мік: |
125 |
| Макс. товщина ламінування, мм: |
0,6 |
| Ширина ламінування, мм: |
240 |
| Особливості: |
|
| Час нагрівання, хв: |
5-6 |
| Тип ламінатора: |
офісний/для школи |
| Особливості: |
|
| Швидкість ламінування, мм/хв: |
380 |
| Кількість валів: |
2 |
| Корпус: |
АВS пластик |
| Потужність, Вт: |
360 |
| Вага, кг: |
3 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
360x168x115 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІК |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Температура нагріву | 140 град. |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 034 ₴







