Конвертний Ламінатор JLS 330-5 (А3) - ламінатор A3 формату для ламінування плівками 75- 200 мкн
Зображення, фольгування, посвідчення особи.
- СУЧАСНИЙ зовнішній вигляд і довготривала робота

- Регулювання температури
- Холодна ламінація
- Захист від перегрівання
- Формат A3
- Максимальна ширина ламінування, мм 330
- Температура нагрівання валів, (ºС) 90-150
- Кількість валів 2
- Час розігрівання 2 хв
- Швидкість ламінування 300 мм/хв
Більше ламінаторів за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/laminatory
Не забудьте замовити плівку для ламінування:
Плівка для ламінування A4 75 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 80 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A4 (216х303) 125 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A5 (154х216) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 60 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 80 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 100 мкм, YULONG Anti-static
Плівка для ламінації A3 (303х426) 125 мкм, YULONG Anti-static
| Виробник: |
JLS |
| Формат: |
A3 |
| Макс. товщина плівки, мік: |
200 |
| Макс. товщина ламінування, мм: |
0,6 |
| Ширина ламінування, мм: |
330 |
| Особливості: |
|
| Час нагрівання, хв: |
2 |
| Тип ламінатора: |
офісний/для школи |
| Швидкість ламінування, мм/хв: |
300 |
| Кількість валів: |
2 |
| Корпус: |
АВS пластик |
| Потужність, Вт: |
450 |
| Вага, кг: |
2 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
450x168x102 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІК |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Температура нагріву | 140 град. |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 3 883 ₴







