Автоматична біговально-перфораційна машина ударного типу RD YH-365 з автоматичним подаванням аркушів із роздувом.

Призначений для биття/перфорації (вичавлювання лінії) на папері, картоні інших матеріалів для подальшого згину готових виробів. Застосовується в оперативних цифрових та офсетних друкарнях як професійний фінішний пристрій під час виробництва папок, м'яких обкладинок, буклетів, розкладних візиток, листівок, календарів і багато іншого.
Автоматичний біговщик/перфоратор RD YH-365 з вакуумною системою подавання паперу з функцією роздув. Машина в автоматичному режимі виконує бігову (або перфорацію) за заданою програмою, кількість бігів ( ліній) встановлюється користувачем функціональними клавішами та наочно зображається на рідкокристалічному дисплеї. Оператор за допомогою клавіатури послідовно встановлює розмір і потрібну кількість одинарних бігов або перфорації.

Машина дає змогу зробити до 32 одночасних біговальних ліній на аркуші. Біговщик RD YH-365 бігує практично всі типи паперу — лазерний друк, папір зі складною текстурою, ламіновані обкладинки, папір покритий УФ лаком, матеріали високої щільності (до 450 г/м2), матеріали з перехресним напрямком волокон, текстурну, крейдований, дизайнерський, звичайний офісний папір.
Переваги:
- Легка заміна бігальних і перфораційних блоків, налаштування щільності паперу, сенсор подавання паперу, зображення встановлених параметрів богів на рідкокристалічному дисплеї, налаштування кута подавання паперу за двома напрямними для виправлення відхилень.
- Одночасне бігування до 32 ліній на аркуші.
- Передбачений режим керованою поздовжньою перфорацією, що дає змогу виготовляти «відривні» вкладки.
- Для запобігання склеювання аркушів у стопі, біговщик обладнаний системою роздувальним компресора, що не потребує використання.
- Машина обладнана зручним механічним настроюванням глибини биття.
- Тиск на матеріал під час біговки не пошкоджує й не заламує поверхню.
- За потреби додатково можна встановити матриці з подвійним бігом.
- Реалізований безперервний контроль відсутності/застріювання паперу.
- Висока швидкість роботи.
- П'єдестал (підставка) з відділами для зберігання інструментів у комплекті.
| Тип | Вертикальний із п'єдесталом |
| Швидкість біговки | 5 швидкостей |
| Система подавання паперу | Автоматична вакуумна з роздувом стопи |
| Вільний відступ | √ |
| Відступ обкладинки | √ |
| Рівна частина відступу | √ |
| Обов'язковий відступ | √ |
| Тип дисплея | Цифрова клавіатура |
| Інтерфейс керування | LED |
| Роздільна здатність дисплея | Стандартна роздільна здатність |
| Загальний лічильник кількості бігов і кількості аркушів | √ |
| Користувацький режим (збереження даних із відступом) | 32 груп |
| Максимальний розмір завантаження | 330×3000 мм |
| Мінімальний розмір завантаження | 60*135 мм |
| Макс. щільність матеріалу для биття | 80~450g |
| Макс. щільність матеріалу для перфорації | 150g~250g |
| Тип паперу | Текстурна, крейдована, дизайнерська, звичайна офісна |
| Режим подавання паперу | Автоматичне подавання паперу |
| Напрямок подавання | Подавання паперу з правого боку |
| Подовження столу подавання | √ |
| Місткість стола подавання | 80 мм |
| Ємність виведення лотка | 100 мм |
| Ширина бига | 1.0 мм |
| Напрямок бига | Доступні позитивні та негативні |
| Похибка биття/перфорації | 0.2 мм |
| Мінімальна відстань між бігами | 1 мм |
| Швидкість перфорації | 6000 стор/год(100стр/хв) |
| Можливість одночасного биття/перфорації | 32 ліній |
| Напруга живлення | 220v/50hz |
| Потужність | 800W |
| Вага нетто | 120 кг |
| Вага бруто | 140 кг |
| Габарити під час використання | 620×1660×1035мм |
| Габарити паковання | 720×820×1200 |
| Режим калібрування | √ |
| Високоточне програмне встановлення відступу | √ |
| Коригування кута відхилень паперу | √ |
| Опція поперечного пунктирного леза | √ |
| Автоматична корекція відхилення паперу різної товщини | √ |
| Регулювання глибини втискування й перекосу | √ |
| Механічне настроювання глибини біговки | √ |
| Стіл подавання великої місткості | √ |
| Система автоматичного подавання паперу | √ |
| Виробник: |
Rongda |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу: |
|
| Кількість бігів, ліній: |
32 |
| Макс. розмір паперу, мм: |
330х3000 |
| Максимальна кількість доріжок бичування/перфорації: |
32 |
| Мінімальний розмір паперу, мм: |
60X135 |
| Потужність, Вт: |
800W |
| Опція: поперечної перфорації: |
Да |
| Щільність паперу для биття: |
80g-450g |
| Щільність паперу для перфорації: |
150-250g |
| Швидкість биття, перфорації: |
6000 стор/год (100 стор./хв) |
| Тип дисплея: |
Цифрова клавіатура |
| Тип пристрою: |
Підлогова з п'єдесталом |
| Подавання паперу: |
Вакуумна з роздувом |
| Ширина лінії бигівки, мм: |
1 |
| Вага, кг: |
120 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
620×1660×1035 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип подачі | вакуумна |
- Ціна: 286 188 ₴








