Автоматична біговально-перфораційна машина ударного типу RD YH-360 з автоматичним подаванням листяу з роздувом стопи. Призначений для биття/перфорації (вичавлювання лінії) на папері, картоні інших матеріалів для подальшого згину готових виробів. Застосовується в оперативних цифрових і офсетних друкарнях як професійний фінішний пристрій під час виробництва папок, м'яких обкладинок, буклетів, розкладних візиток, листівок, календарів і багато чого іншого.
Автоматичний біговщик/перфоратор RD YH-360 з вакуумною системою подавання паперу з функцією роздув. Машина в автоматичному режимі виконує бігову (або перфорацію) за заданою програмою, кількість бігів ( ліній) встановлюється користувачем на високоточному кольоровому сенсорному екрані.
У режимі програмування можна внести та зберегти параметри бігвання та перфорації (кількість бігов, відстань між бігами), що неабияк збільшує продуктивність і зручність використання. Оператор за допомогою сенсорної клавіатури, послідовно встановлює розмір і потрібну кількість одинарних бігов або перфорації.
Машина дає змогу зробити до 32 одночасних біговальних ліній на аркуші. Біговщик RD YH-360 бігує практично всі типи паперу — лазерний друк, папір зі складною текстурою, ламіновані обкладинки, папір, покритий УФ лаком, матеріали високої щільності (до 400 г/м2), матеріали з перехресним напрямком волокон, текстурну, крейдовану, дизайнерський, звичайний офісний папір.
Переваги:
Легка заміна бігальних і перфораційних блоків, налаштування щільності паперу, сенсор подавання паперу, зображення встановлених параметрів богів на кольоровому сенсорному екрані, налаштування кута подавання паперу за двома напрямними для виправлення відхилень.
Одночасне бігування до 32 ліній на аркуші. Передбачений режим автоматичною, керованою поздовжньою перфорацією, що дає змогу виготовляти «відривні» вкладки. Для запобігання склеювання аркушів у стопі, біговщик обладнаний системою роздувальним компресора, що не потребує використання. Машина обладнана зручним механічним настроюванням глибини биття. Тиск на матеріал під час біговки не пошкоджує й не заламує поверхню. За потреби додатково можна встановити матриці з подвійним бігом.
Реалізований безперервний контроль відсутності/застріювання паперу.
Висока швидкість роботи.
П'єдестал (підставка) з відділами для зберігання інструментів у комплекті.

Характеристики:
| Тип | Вертикальний із п'єдесталом |
| Швидкість біговки | 5 швидкостей |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу | √ |
| Вільний відступ | √ |
| Відступ обкладинки | х |
| Рівна частина відступу | х |
| Обов'язковий відступ | х |
| Тип дисплея | Кольоровий TOUCH екран |
| Інтерфейс керування | Кольоровий TOUCH екран |
| Роздільна здатність дисплея | Висока роздільна здатність |
| Загальний лічильник кількості бігов і кількості аркушів | √ |
| Режим програмування виконання робіт | 32 режими |
| Максимальний розмір завантаження | 330×3000 мм |
| Мінімальний розмір завантаження | 60*135 мм |
| Біговічний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 150~400g |
| Перфораційний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 150g~250g |
| Тип паперу | Текстурна, крейдована, дизайнерська, звичайна офісна |
| Режим подавання паперу | Автоматичне подавання паперу |
| Напрямок подавання | Подавання паперу з правого боку |
| Збільшена довжина стола подавання паперу | √ |
| Місткість стола подавання | 80 мм |
| Ємність виведення лотка | 100 мм |
| Ширина біговальної лінії | 1.0 мм |
| Режим калібрування | √ |
| Похибка биття/перфорації | 0.2 мм |
| Мінімальна відстань між бігами | 1 мм |
| Швидкість перфорації | 8000 аркушів/год(133листів/хв) |
| Максимальна кількість доріжок бигівки/перфорації | 32 груп |
| Напруга живлення | 220v/50hz |
| Потужність | 800W |
| Вага нетто | 120 кг |
| Вага бруто | 140 кг |
| Габарити під час використання | 620×1660×1035мм |
| Габарити паковання | 720×820×1200 |
| Стандартне перфораційне лезо з хрестоподібним візерунком | √ |
| Автоматична корекція відхилення паперу різної товщини | √ |
| Механічне настроювання глибини біговки | √ |
| Коригування кута відхилень паперу | √ |
| Система автоматичного подавання паперу | √ |
| Виробник: |
Rongda |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу: |
|
| Кількість бігів, ліній: |
32 |
| Макс. розмір паперу, мм: |
330х3000 |
| Мінімальний розмір паперу, мм: |
60X135 |
| Потужність, Вт: |
800W |
| Опція: поперечної перфорації: |
Да |
| Щільність паперу для биття: |
150-400g |
| Щільність паперу для перфорації: |
150-250g |
| Користувацький режим (збереження даних із відступом): |
32 |
| Швидкість биття, перфорації: |
8000 стор/год (133 стор./хв) |
| Тип дисплея: |
Кольоровий TOUCH-екран |
| Тип пристрою: |
Підлогова з п'єдесталом |
| Подавання паперу: |
Вакуумна з роздувом |
| Ширина лінії бигівки, мм: |
1 |
| Вага, кг: |
120 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
620×1660×1035 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість біговки |
| Тип подачі | вакуумна |
- Ціна: 315 540 ₴





