Автоматична біговально-перфораційна машина ударного типу RD YH-550 з автоматичним подаванням аркушів із роздувом.
Призначений для биття/перфорації (вичавлювання лінії) на папері, картоні інших матеріалів для подальшого згину готових виробів. Застосовується в оперативних цифрових і офсетних друкарнях як професійний фінішний пристрій під час виробництва папок, м'яких обкладинок, буклетів, розкладних візиток, листівок, календарів і багато чого іншого.
Автоматичний біговщик/перфоратор RD YH-550 з вакуумною системою подавання паперу з функцією роздув стопи. Машина в автоматичному режимі виконує бігову (або перфорацію) за заданою програмою, кількість бігів ( ліній) встановлюється користувачем на кольоровому сенсорному екрані. Оператор за допомогою сенсорної клавіатури, послідовно встановлює розмір і потрібну кількість одинарних бігов або перфорації. Машина дає змогу зробити до 20 одночасних біговальних ліній на аркуші.
Біговщик RD YH-550 бігує практично всі типи паперу — лазерний друк, папір зі складною текстурою, ламіновані обкладинки, папір покритий УФ лаком, матеріали високої щільності (до 400 г/м2), матеріали з перехресним напрямком волокон, текстурну, крейдований, дизайнерський, звичайний офісний папір.
Переваги:
- Легка заміна бігальних і перфораційних блоків, налаштування щільності паперу, сенсор подавання паперу, налаштування кута подавання паперу за двома напрямними для виправлення відхилень.
- Одночасне бігування до 20 ліній на аркуші.
- Для запобігання склеювання аркушів у стопі, біговщик обладнаний системою роздувальним компресора, що не потребує використання.
- Машина обладнана зручним механічним настроюванням глибини биття.
- Тиск на матеріал під час біговки не пошкоджує й не заламує поверхню.
- Реалізований безперервний контроль відсутності/застріювання паперу.
- Висока швидкість роботи.
- Настільна модель.
- Модель 2020 року.
Характеристика біговника RD YH-550
| Тип | Настільна модель |
| Швидкість біговки | 1 швидкість |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу | √ |
| Вільний відступ | √ |
| Відступ обкладинки | √ |
| Рівна частина відступу | √ |
| Обов'язковий відступ | √ |
| Тип дисплея | Цифрова клавіатура |
| Інтерфейс керування | LED |
| Роздільна здатність дисплея | Стандартна роздільна здатність |
| Режим лічильника | Позитивний лічильник |
| Користувацький режим (збереження даних із відступом) | 20 груп |
| Максимальний розмір завантаження | 600×3200 мм |
| Мінімальний розмір завантаження | 140*140 мм |
| Біговічний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 70~400g |
| Перфораційний ніж адаптується до ваги/товщини паперу | 150g~250g |
| Тип паперу | Текстурна, крейдована, дизайнерська, звичайна офісна |
| Система подавання паперу | Автоматична вакуумна з роздувом стопи |
| Загальний лічильник кількості бігов і кількості аркушів | √ |
| Подовження столу подавання | √ |
| Місткість стола подавання | 70 мм |
| Ємність виведення лотка | 45 мм |
| Ширина бига | 1.0 мм |
| Напрямок бига | Доступні позитивні та негативні |
| Похибка биття/перфорації | 0.2 мм |
| Відстань від першої позначки до паперової руки | 1 мм |
| Швидкість перфорації | 4000 стор/год(100стр/хв) |
| Максимальна кількість доріжок бигівки/перфорації | 20 груп |
| Напруга живлення | 220v/50hz |
| Потужність | 600W |
| Вага нетто | 50 кг |
| Вага бруто | 60 кг |
| Габарити під час використання | 1280×600×465мм |
| Габарити паковання | 580×660×620 мм |
| Коригування кута відхилень паперу | √ |
| Високоточне програмне встановлення відступу | √ |
| Режим калібрування | √ |
| Опція поперечного пунктирного леза | √ |
| Автоматична корекція відхилення паперу різної товщини | √ |
| Збільшена довжина стола подавання паперу | √ |
| Механічне настроювання глибини біговки | √ |
| Стіл подавання великої місткості | √ |
| Система автоматичного подавання паперу |
√ |
| Виробник: |
Rongda |
| Автоматичне вимірювання довжини паперу: |
|
| Кількість бігів, ліній: |
20 |
| Макс. розмір паперу, мм: |
600х3200 |
| Максимальна кількість доріжок бигівки/перфорації: |
20 |
| Мінімальний розмір паперу, мм: |
140х140 |
| Потужність, Вт: |
600W |
| Опція: поперечної перфорації: |
Да |
| Щільність паперу для биття: |
70-400g |
| Щільність паперу для перфорації: |
150-250g |
| Швидкість биття, перфорації: |
4000 стор/год (67 стор./хв) |
| Тип дисплея: |
Цифрова клавіатура |
| Тип пристрою: |
Настільна модель |
| Подавання паперу: |
Вакуумна з роздувом |
| Ширина лінії бигівки, мм: |
1 |
| Вага, кг: |
50 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
1280×600×465 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип подачі | вакуумна |
- Ціна: 185 456 ₴






