
Гільйотина електрична BOWAY BW-4606 V7
91 331 ₴
- В наявності
- Код: 22127
+380 (44) 333-75-30
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гільйотина електрична BOWAY BW-4606 V7, на підставці з шириною різу 460 мм і стопою до 60 мм. Має 7-дюймовий сенсорний екран із простим і зрозумілим інтерфейсом, можливість програмування, а також електричний притискач затла та різання.
Міцний корпус і висока точність машини відповідають стандартам. Також у машині є оптичний захист зони різання, регулювання притиску та автовикидання блока.
Важливою особливістю цієї моделі є прогресивне настроювання різання (відстань до подальшого різання може задаватися від початку блока або від попереднього різання).
Характеристики
| Модель | BW-4606 V7 |
| Живлення | 220 В/50 Гц |
| Макс.формат (мм) | 460х460 |
| Мін.різ (мм) | 30 |
| Висота стопи (мм) | 60 |
| Точність (мм) | 0.4 |
| Затискач блока | програмовний |
| Привод затла | електричний, програмований |
| Розміри (ШxГxВ, мм) | 1020 x 780 x 1325 |
| Вага | 170 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boway |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина різу | 460 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 331 ₴


