Резак триммер KOBRA 1300 R
Роликовий різак для паперу формату А0+ з безпечним ножовим механізмом. Робочий стіл виготовлений з металу та забезпечений жовторобом — таке конструктивне рішення дає змогу зручно та рівно розміщувати рулони паперу та запобігає їх зісковзуванню. Одночасно ріже стопу завтовшки 5 аркушів (80 г/м).

- довжина різу — 1300 мм
- об'єм різання до 5 листов
- автоматичний притискання стопи
Для застосування в копіювально-множичних центрах і поліграфічних підприємствах. Різання паперу, фольги, кальки, плівки, світлин, картону.
- Професійний тример з автоматичним притискачем паперу
- Ротаційне самозаточуване лезо
- Ножі виготовлені зі спеціальної загартованої сталі
- Прозора притискна планка полегшує точне різання
- Розмітка робочої поверхні за стандартними форматами
- Товщина різу: 0,8 мм
- Розмір (W.xD.xH.): 1492x401x98мм
- Вага: 8кг
Більше різаків за доступними цінами на нашому сайті: kraftman.com.ua/product-category/postpechatnaya-obrabotka/rezaki-dlya-bumagi
Характеристики
| Країна походження: |
|
| Виробник: |
Kobra |
| Тип різака: |
роликовий |
| Формат: |
A0 |
| Довжина різу, мм: |
1300 |
| Макс. різ, листів: |
5 |
| Затискач блока: |
автопритискач |
| Матеріал корпусу: |
метал |
| Контролезо: |
Да |
| Зовнішня лінійка: |
Да |
| Вага, кг: |
8 |
| Габарити (ШхВхД), мм: |
1492x401x98 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobra |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна довжина різу | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 207 ₴





