Гідравлічний гільйотинний різак BindiTec 6810z
Технічні характеристики:
- Дисплей: 10.2 сенсорний екран
- Керування програмою: 99х12
- Максимальна товщина різання: 100 мм
- Максимальна ширина різання: 680 мм
- Мінімальна довжина різання: 30 мм
- Точність різання: 0,2 мм
- Притискач: гідравлічний
- Керування різкою: електричне (числове, програмне, сегментний режим, режим Comon Size)
- Привод затла: програмний, числовий
- Система безпеки: інфрачервоні датчики
- Подсветка линии реза: да
- Дисплей: Touch screen 10 дюймів
- Потужність (Ват): 2200 Ватів
- Вага: 480 кг
- Напруга/сильність: 220 В ± 10% 50 Гц
- Розмір упаковки: 1450*1110*1400 мм
- Розміри (ШхГхВ, мм): 1300*1600*1600 мм
Характеристики:
- Виробник: BINDTEC
- Тип гільйотини: гідравлічний
- Довжина різу, мм: 680
- Робоча глибина столу: 680
- Матеріал корпусу: метал
- Притискач: Гідравлічний
- Стіл-підставка: У комплекті
- Підсвітка лінії різання: Так
- Макс. товщина різання, мм: 100
- Макс. ширина різання, мм: 680
- Привод затла (упор для паперу): Програмовний, електричний
- Керування (програмний режим): Програмне, числове
- Вага, кг: 550
- Габарити (ДхШхВ), мм: 1300x1600x1600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 100 мм |
| Максимальна довжина різу | 680 мм |
| Споживана потужність | 220 кВт |
| Стан | Новий |
| Точність різання | 0.2 мм |
| Ширина різання | 680 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 480 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 894 ₴



