Тип різака: гідравлічна гільйотина; Довжина різу, мм: 530
Характеристики:
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: BINDTEC
- Тип гільйотини: гідравлічний
- Довжина різу, мм: 530
- Робоча глибина столу: 530
- Матеріал корпусу: метал
- Притискач: Гідравлічний
- Стіл-підставка: У комплекті
- Підсвітка лінії різання: Так
- Макс. ширина різання, мм: 530
- Привод затла (упор для паперу): Програмовний, електричний
- Керування (програмний режим): Програмне, числове
- Вага, кг: 420
- Габарити (ДхШхВ), мм: 1100x1410x1600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина різу | 530 мм |
| Споживана потужність | 220 кВт |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 530 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 420 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1410 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 012 ₴



