Роликовий різак для паперу формату А0+ з безпечним ножовим механізмом. Робочий стіл виготовлений із металу та забезпечений жолобом — таке конструктивне рішення дає змогу зручно та рівно розміщувати рулони паперу та запобігає їхньому ковзанню. Одночасно ріже стопу завтовшки 5 аркушів (80 г/м2).
- Довжина різання — 1300 мм
- Об'єм різання — до 5 аркушів
- Автоматичне притиснення стопи
Для застосування в копіювально-множичних центрах і поліграфічних підприємствах. Різання паперу, фольги, кальки, плівки, світлини, картону.
Леза з вуглецевої сталі з особливим заточуванням, не схильні до зношування оброблюваних матеріалів, для тривалих операцій різання з однаковою точністю різання впродовж багатьох років.
Поворотне лезо забезпечує плавне різання паперу великої товщини. Може виконуватися в обох напрямках.
- Професійний тример з автоматичним притискачем паперу.
- Самозаточуване ротаційне лезо.
- Ножі зроблені зі спеціальної загартованої сталі.
- Прозора прилегла планка полегшує точне різання.
- Розмітка робочої поверхні за стандартними форматами
- Товщина різу: 0,8 мм
Характеристики:
- Виробник: Kobra
- Тип різака: роликовий
- Формат: A0
- Довжина різу, мм: 1300
- Максимальний різ, аркушів: 5
- Товщина стопи, мм: 0,8
- Матеріал корпусу: метал
- Притискач: автопритискач
- Контролезо: Так
- Зовнішня лінійка: Так
- Вага, кг: 21
- Габарити (ШхВхД), мм: 1492x401x1020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobra |
| Максимальна довжина різу | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 1300 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 401 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 1492 мм |
- Ціна: 29 210 ₴




