Електрогідравлічна гільйотина BW R4910 V8: висота різання до 100 мм, максимальний розмір 490х520 мм, мінімальна відстань від ножа до затла 20 мм.
Виготовлена на базі суцільнолитої чавунної станини гідравлічний насос створює високий тиск у гідравлічній системі. Керування зусиллям різання та притискною стопою здійснюється за допомогою електроклапанів, що забезпечують плавний, швидкий, стабільний і тихий розріз. Є окремий клапан-редуктор і манометр із ручним керуванням для точнішого та тоншого настроювання зусилля притискної стопи. Також гільйотину обладнано механічною педаллю для попереднього притискання притискної стопи.
Обладнана трьома рівнями захисту: інфрачервоні датчики в зоні перед ножем (1), неможливість запуску різання однією рукою — кнопки запуску циклу різання дистанційовані (2), кнопка екстреної зупинки на передній панелі пристрою (3). Передня верхня кришка виготовлена з неіржавкої сталі, що забезпечує легкість переміщення стопок паперу. Настроювання глибини різання збільшує термін експлуатації марзана. Функція заміни ножа полегшує зняття та встановлення ножа.
Обладнана сенсорним семидюймовим LCD кольоровим дисплеєм. На екрані виводиться вся необхідна інформація: положення затла, кількість різань ножа після заміни, дата, час, настроювання, самодіагностика, встановлення позиції відступу затла (за ножем) з точністю до 0,1 мм. Встановлення позиції відступу затла (перед ножем) з точністю до 0,1 мм. Настроювання програмованих функцій автоматичного безперервного різання до 80 шт. Встановлення шаблонів різання до 80 шт.
Гільйотина обладнана колесом для ручного позиціювання затла. Блок електромеханічного затла складається вниз для забезпечення компактності під час транспортування, також має коліщатка, що підвищують мобільність пристрою, і настроювані ніжки за висотою для встановлення гільйотини на кінцевому місці експлуатації.
Характеристики:
- Модель: BW-R4910 V8
- живлення: 220 В/50Гц
- Макс.формат (мм): 490х520
- Мін. різ (мм): 20
- Висота стопи (мм): 100
- Точність позиціювання (мм): 0.1
- Точність різання (мм): 0.2
- Затискач блока: програмований
- Привод затла: програмований
- Панель керування: touchscreen 7 дюймів
- Мотор позиціонування, тип/швидкість м/хв: кроковий/3,5
- Розміри (ШхГхВ, мм): 1440x800x1430
- Вага: 380 кг
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 380 кг |
| Висота | 1430 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Основні | |
| Висота завантаження | 100 мм |
| Максимальна довжина різу | 520 мм |
| Мінімальна довжина листа | 20 мм |
| Споживана потужність | 220 кВт |
| Швидкість рулону | 3.5 м/хв |
| Стан | Новий |
| Точність різання | 0.2 мм |
| Ширина різання | 490 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 219 599 ₴



