Потужна модель зі шпиндельною системою притискання паперу. Довжина різу — 475 мм, висота стопи — 800 аркушів. Затискач стопи здійснюється гвинтовим пресом, переміщення затла (упора) здійснюється ручкою на передній панелі, з можливістю точного позиціювання.
Гільйотина забезпечена газовим циліндром для полегшення підіймання важеля ножа, оптичною підсвіткою лінії різання, що має ніж із загартованої сталі з можливістю мікрорегулювання. За відкритого захисного кожуха ніж утримується в безпечному для користувача верхньому положенні. До комплектації різака входить металевий стіл-підставка та набір інструментів.
Характеристики:
- Модель: KW-trio 13971
- Ширина різу, мм: 475
- Висота стопи, мм: 80
- Глибина столу, мм: 485
- Мінімальний різ, мм: 25
- Притискач: ручний, шпиндель
- Розміри (ВхГхШ, мм): 1310 x 766 x 769
- Вага: 90 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KW-triO |
| Висота завантаження | 80 мм |
| Максимальна довжина різу | 485 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 475 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 1310 мм |
| Довжина | 766 мм |
| Ширина | 769 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 982 ₴





