Гільйотина електрична BOWAY BW-4606 V8.2, на підставці завширшки різу 460 мм і стопою до 60 мм! Має 7-дюймовий сенсорний екран із простим і зрозумілим інтерфейсом, можливість програмування, електричний притискач затла та розріз.
Міцний корпус і висока точність машини відповідають стандартам СЕ. Також у машині є оптичний захист зони різання, регулювання притиску та автовикидання блока.
Важливою особливістю цієї моделі є прогресивне настроювання різання (відстань до наступного різання може задаватися від початку блока або від попереднього різання).
Характеристики:
- Модель: BW-4606 V8.2
- Живлення: 220 В/50Гц
- Макс.формат (мм): 460х460
- Мін. різ (мм): 30
- Висота стопи (мм): 60
- Точність (мм): 0.4
- Затискач блока: програмований
- Привод затла: електричний, програмований
- Розміри (ШхГхВ, мм): 1020 x 780 x 1325
- Вага: 170 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boway |
| Висота завантаження | 60 мм |
| Максимальна довжина листа | 30 мм |
| Максимальна довжина різу | 460 мм |
| Споживана потужність | 220 кВт |
| Стан | Новий |
| Точність різання | 0.4 мм |
| Ширина різання | 460 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1325 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 006 ₴



