Різак шабельного типу. Призначений для виконання професійних завдань.
Довжина різання — 360 мм.
Товщина стопи — 3 мм.
Розмітка робочої поверхні під різні формати.
Лінійка-позиціонер для точнішої та зручнішої виставки лінії різання. Контролезо, ручне притискання.
Захисний кожух для безпечної роботи. Ергономічна форма ручки ножа забезпечить зручну роботу. стійкий металевий стіл.
Гумові ніжки запобігають зміщенню різання під час роботи.
ТМ ProfiOffice — оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Зроблено в Італії! Виробник Rivo Carlo для TM ProfiOffice.
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 360
- Габарити паковання, мм (НП): 615х315х180
- Габарити товару, мм: 610x310
- Гарантія: 6 місяців
- Країна походження товару: Італія
- Притискач: Ручний
- Товщина стопи, мм: 3
- Вага брутто, кг (НП): 5,6
- Вага нетто, кг: 4,48
- Зовнішня лінійка: Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfiOffice |
| Країна виробник | Італія |
| Висота завантаження | 3 мм |
| Максимальна довжина різу | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.48 кг |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 770 ₴



