Різак шабельного типу.
Призначений для виконання професійних завдань.
Довжина різання — 550 мм.
Товщина стопи — 3,5 мм.
Лінійка-позиціонер для точнішої та зручнішої виставки лінії різання.
Ручний притискач із фіксатором.
Захисний кожух для безпечної роботи.
Висувний стіл із зовнішньою лінійкою. стійкий металевий стіл із заокругленими краями.
Прогумовані ніжки-підставки не дають змоги ковзати різаку під час роботи. Лезо та контрлезо виготовлені з високолегованої сталі Solingen. Велика товщина леза забезпечує надійність і міцність ножа, що дає змогу уникати замикання й заламування паперу під час порізування великої кількості аркушів.
Можливе постачання цієї моделі з лезом ножа з тупим кутом заточування, що дасть змогу різати матеріали, як-от алюмінієві листи, мідь, латунь, скловолокно, пінопласт і багато іншого, така модель проходить під артикулом Dahle 587 .
ТМ Dahle — преміумклас, різальне обладнання та техніка для офісу, офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 550
- Габарити товару, мм: 600x365
- Гарантія: 12 місяців
- Країна походження товару: Китай
- Притискач: Ручний
- Товщина стопи, мм: 4
- Вага брутто, кг (НП): 18.6
- Вага нетто, кг: 15.8
- Зовнішня лінійка: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 4 мм |
| Максимальна довжина різу | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.8 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 365 мм |
- Ціна: 39 126 ₴






