Різак шабельного типу.
Призначений для виконання професійних завдань.
Довжина різання — 700 мм.
Товщина стопи — 3,5 мм.
Лінійка-позиціонер для точнішої та зручнішої виставки лінії різання.
Ручний притискач із фіксатором.
Захисний кожух для безпечної роботи.
Висувний стіл із зовнішньою лінійкою. стійкий металевий стіл із заокругленими краями.
Прогумовані ніжки-підставки не дають змоги ковзати різаку під час роботи.
Лезо та контрлезо із зовнішньою лінійкою. Зовнішня виготовлена з високолегованої сталі Solingen. Велика товщина леза забезпечує надійність і міцність ножа, що дає змогу уникати замикання й заламування паперу під час порізування великої кількості аркушів.
Можливе постачання цієї моделі з лезом ножа з тупим кутом заточування, що дасть змогу різати такі матеріали, як алюмінієві листи, мідь, латунь, скловолокно, пінопласт і багато іншого.
ТМ Dahle — преміумклас, різальне обладнання та техніка для офісу, офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 700
- Габарити товару, мм: 750x550
- Гарантія: 12 місяців
- Країна походження товару: Китай
- Притискач: Ручний
- Товщина стопи, мм: 4
- Вага нетто, кг: 25.7
- Зовнішня лінійка: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 4 мм |
| Максимальна довжина різу | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25.7 кг |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 61 578 ₴







