Різак шабельного типу.
Потужна та надійна модель призначена для виконання професійних завдань.
Довжина різання — 390 мм.
Товщина стопи — 4 мм.
Лінійка-позиціонер для точнішої та зручнішої виставки лінії різання. Автопритискач.
Обертовий захисний кожух, що трапляється тільки біля гумок Dahle, дає змогу точно визначити та контролювати лінію різання і водночас витримуються всі стандарти техніки безпеки.
Висувний стіл із зовнішньою лінійкою. Зовнішня висувна лінійка незамінна, коли потрібно відрізати понад 2 см. Вона утримає стопу та полегшить позиціювання. стійкий металевий стіл із заокругленими краями.
Прогумовані ніжки-підставки не дають змоги ковзати різаку під час роботи.
Лезо та контрлезо із зовнішньою лінійкою. Зовнішня виготовлена з високолегованої сталі Solingen. Велика товщина (5 мм) леза забезпечує надійність і міцність ножа, що дає змогу уникати замикання й заламування паперу під час порізування великої кількості аркушів. Кут заточування леза дає змогу проводити рівний зріз без "хроми".
ТМ Dahle — преміумклас, різальне обладнання та техніка для офісу, офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 390
- Габарити паковання, мм (НП): 480х360х180
- Габарити товару, мм: 475x355
- Гарантія: 12 місяців
- Країна походження товару: Чехія
- Притискач: Автопритискач
- Товщина стопи, мм: 4
- Вага брутто, кг (НП): 11,9
- Вага нетто, кг: 8,9
- Зовнішня лінійка: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота завантаження | 4 мм |
| Максимальна довжина різу | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 24 171 ₴






