Різак гільйотинного типу. Призначена для використання в друкованих салонах і невеликих друкарнях.
- Робоча глибина столу — 430 мм.
- Довжина різання — 430 мм.
- Товщина стопи — 50 мм.
Обладнаний притискним механізмом гвинтового типу, що рівномірно розподіляє тиск на всю довжину стопи та дає змогу жорстко її зафіксувати. Модель має лазерну підсвітку, яка допоможе точно побачити лінію різання.
Різак має прозору кришку. Укомплектований столом-підставкою.
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 430
- Габарити паковання, мм (НП): 720х800х1130
- Габарити товару, мм: 720x800x1130
- Гарантія: 6 місяців
- Країна походження товару: Китай
- Підсвітка лінії різання: Так
- Робоча глибина столу: 430
- Стіл-підставка: Так
- Товщина стопи, мм: 50
- Вага брутто, кг (НП): 66
- Вага нетто, кг: 56
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 50 мм |
| Максимальна довжина різу | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 430 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 040 ₴











