Різак гільйотинного типу.
Призначена для використання в друкованих салонах і невеликих друкарнях.
- Робоча глибина столу — 458 мм.
- Довжина різання — 475 мм.
- Товщина стопи — 80 мм.
Обладнаний притискним механізмом гвинтового типу, що рівномірно розподіляє тиск на всю довжину стопи та дає змогу жорстко її зафіксувати. Модель має лазерну підсвітку, яка допоможе точно побачити лінію різання.
Різак має прозору кришку.
Укомплектований столом-підставкою.
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 475
- Габарити паковання, мм (НП): 910х775х1310
- Габарити товару, мм: 910x775x1310
- Гарантія: 6 місяців
- Країна походження товару: Китай
- Підсвітка лінії різання: Так
- Робоча глибина столу: 458
- Стіл-підставка: Так
- Товщина стопи, мм: 80
- Вага брутто, кг (НП): 98
- Вага нетто, кг: 88
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 80 мм |
| Максимальна довжина різу | 458 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 475 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Ширина | 775 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 087 ₴










