Різак гільйотинного типу.
Призначена для використання в друкованих салонах і невеликих друкарнях.
- Робоча глибина столу — 430 мм.
- Довжина різання — 430 мм.
- Товщина стопи — 60 мм.
Стопа фіксується ручним притискним механізмом.
Розмір обрізаного блока виставляється за лінійкою й ноніусом на приводі заднього упору з точністю до десятих часточок міліметра.
Різається переміщенням важеля з гідропідсилювачем, що робить зусилля з розрізання навіть товстої пачки паперу незначним.
Різак обладнаний прозорою захисною кришкою, задній упор регулюється вручну за допомогою ручки. Ніж виготовлений із високолегованої сталі Solingen.
За потреби різак можна укомплектувати, що постачається окремо столом-підставкою.
ТМ Dahle — преміумклас, різальне обладнання та техніка для офісу, офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 430
- Габарити паковання, мм (НП): 760х650х40
- Габарити товару, мм: 760x650x400
- Гарантія: 12 місяців
- Країна походження товару: Німеччина/Польща
- Підсвітка лінії різання: Немає
- Робоча глибина столу: 430
- Стіл-підставка: Комплектується окремо
- Товщина стопи, мм: 60
- Вага брутто, кг (НП): 46,2
- Вага нетто, кг: 42
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота завантаження | 60 мм |
| Максимальна довжина різу | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 430 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 650 мм |
- Ціна: 92 048 ₴







