Різак гільйотинного типу. Призначений для використання в друкарських салонах і невеликих друкарнях. Робоча глибина столу — 460 мм. Довжина різу — 475 мм. Товщина стопи — 80 мм. Стопа фіксується ручним притискним механізмом. Розмір обрізаного блока виставляється за лінійкою й ноніусів на приводі заднього упору з точністю до десятих частинок міліметра.
Різається натисканням важеля з гідропідсилювачем, що робить зусилля під час розрізання, навіть товстої пачки паперу, незначним. Різак обладнаний прозорою захисною кришкою, задній упор регулюється вручну за допомогою ручки.
Ніж виготовлений із високолегованої сталі Solingen. За потреби різак може бути укомплектований окремо столом-підставкою. ТМ Dahle — преміумклас, різальне обладнання, техніка для офісу та офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 475
- Габарити паковання, мм (НП): 860х720х55
- Габарити товару, мм: 860x720x550
- Гарантія: 12 місяців
- Країна походження товару: Німеччина/Польща
- Підсвітка лінії різання: Немає
- Робоча глибина столу: 460
- Стіл-підставка: Комплектується окремо
- Товщина стопи, мм: 80
- Вага брутто, кг (НП): 63,8
- Вага нетто, кг: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота завантаження | 80 мм |
| Максимальна довжина різу | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 475 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 720 мм |
- Ціна: 118 540 ₴







