
Гільйотина для паперу YG-05 (868) A3
17 279 ₴
- В наявності
- Код: 4030211
+380 (44) 333-75-30
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різак гільйотинного типу.
Призначена для використання в друкованих салонах і невеликих друкарнях.
- Робоча глибина столу — 410 мм.
- Довжина різання — 430 мм.
- Товщина стопи — 35 мм.
Стопа фіксується ручним притискним механізмом.
Ручний привод ножа. Підходить для підрізування блоків.
Не рекомендується для чітких робіт.
У разі потреби різак можна укомплектувати окремо стороною-підставкою.
Характеристики:
- Довжина різу, мм: 430
- Габарити паковання, мм (НП): 690х530х320
- Габарити товару, мм: 620x470x260
- Гарантія: 6 місяців
- Країна походження товару: Китай
- Підсвітка лінії різання: Немає
- Робоча глибина столу: 410
- Стіл-підставка: Немає
- Товщина стопи, мм: 35
- Вага брутто, кг (НП): 34
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 35 мм |
| Максимальна довжина різу | 410 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 430 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 279 ₴





