Електричний привод ножа, електричний притискач, електричний привод затла.
Цифрове керування.
Встановлено на власній підставці-тумбочці.
Самотестування під час увімкнення.
Незалежні системи притискання та різання.
Подвійні упори для паперу під час різання.
Автоматичне видавання паперу з робочої зони після різання.
Розмір аркуша 450х450 мм, точність різання — 0,5 мм, 220 В, 1000 Вт.
Характеристики:
- Робоча глибина столу: 450
- Довжина різу, мм: 450
- Товщина стопи, мм: 50
- Подсветка линии реза: да
- Притискач: автоматичний
- Вага нетто, кг: 135
- Вага брутто, кг (НП): 165
- Габарити товару, мм: 900x660x1280
- Бренд: інший
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 50 мм |
| Максимальна довжина різу | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 450 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 135 кг |
| Висота | 1280 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 769 ₴








