Електропривод ножа, ручний притискач, ручний привод затла (червоний редуктор забезпечує плавне переміщення й низький рівень шуму).
Цифрове табло зображення положення затла.
Різає двома кнопками (за принципом зайнятості обох рук).
Підсвітка лінії різання.
Характеристики:
- Робоча глибина столу: 650
- Довжина різу, мм: 650
- Товщина стопи, мм: 80
- Подсветка линии реза: да
- Притискач: механічний
- Вага нетто, кг: 250
- Вага брутто, кг (НП): 300
- Габарити товару, мм: 1280x980x1200
- Бренд: інший
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота завантаження | 80 мм |
| Максимальна довжина різу | 650 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина різання | 650 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 250 кг |
| Висота | 1280 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 362 ₴



