Друкувати, сканувати та копіювати ніколи не було так просто. Продуктивний пристрій «Все в одному» ідеально підходить для дому, даючи змогу якісно здійснювати високошвидкісний друк, сканування та копіювання документів. Стильний компактний принтер Canon PIXMA E414 обладнаний потужними, але простими у використанні функціями та легко поміститься на вашому робочому столі.
Використовуйте функцію розпізнавання облич у застосунку My Image Garden, щоб систематизувати та друкувати фотографії. Створюйте листівки, календарі або вироби з паперу за шаблонами, створеними професійними художниками, за допомогою програми Creative Park Premium.
Принтер Canon PIXMA E414 дасть змогу знизити витрати, зберігаючи високу якість друку. Економічні картриджі Canon зі збільшеним ресурсом дають змогу рідше змінювати чорнило, скорочуючи на одну сторінку. Функції автоматичного увімкнення та вимкнення роблять пристрій більш енергоефективним. Вам навіть не потрібно вмикати принтер — просто натисніть кнопку «Печати» на комп'ютері, щоб роздрукувати документ, — принтер відразу ж вийде з режиму енергоощадження й почне друк.
Ідеальний пристрій «Все в одному» для щоденного друку, сканування та копіювання. Механізм друку принтера Canon PIXMA E414 забезпечує простий якісний друк різних документів — від об'ємних текстових документів до сімейних світлин.
Сумісні картриджі:
- PG-46 (~400 сторінок А4)
- CL-56 (~300 сторінок А4)
Характеристики
| Максимальний формат друку | A4 |
| Технологія друку | Струминна |
| Стандартні порти | USB 2.0 |
| Швидкість ч/б друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість кольорового друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість A4 ч/б друку, стор./хв. | 8 |
| Швидкість A4 кольорового друку, стор./хв. | 4 |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 600x4800 точок на дюйм |
| Роздільна здатність для кольорового друку, dpi | 600x4800 точок на дюйм |
| Швидкість копіювання А4 монохром, БФП | ~ 1.8 шт./хв |
| Швидкість копіювання А4 колір, БФП | ~ 1.8 шт./хв |
| Роздільна здатність сканування, dpi | 600 х 1200 точок на дюйм |
| Тиражування | 21 (макс.) |
| Операційні системи | Віндовс, МакОС |
| Гарантія (місіс) | 12 |
| Код виробника | 1366C009AA |
| У вантажі | 2914989 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Модель | E414 ПІКСМА |
| EAN | Д4549292066258 |
| Габарити паковання, см (ДхШхВ) | 48x38x20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість кольорів | 4 |
| Метод друку | П'єзоелектрична струминна |
| Потужність | 0.4 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 4 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 8 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А6, А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Ширина | 426 мм |
- Ціна: 2 928 ₴







