PIXMA G640 — це перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма поповнюваними ємностями для чорнила на основі барвників; він пропонує незрівнянну якість фотодруку та можливість створювати великі обсяги друкованої продукції з великою економією засобів.
Великі обсяги, високі стандарти, низькі витрати
Принтер PIXMA G640 призначений для друку великої кількості високоякісних зображень із низькою вартістю, пропонує простоту, універсальність і чудову якість друку.
Фотодрук
Друк високоякісних світлин із покращеною колірною гамою.
Великий ресурс чорнильниці
Друкуйте до 3800 фотографій формату 4 × 6 з одного набору чорнильниць.
Копіювання та сканування
Швидко скопіюйте та скануйте документи.
Витратні матеріали та ресурси
-
Стандартні контейнери для чорнила
GI-43
GI-43
GI-43
GI-43
GI-43
GI-43 -
Картридж для обслуговування
MC-G02 (замінюється користувачем)
-
Ресурс контейнера для чорнила (звичайний папір)
Кольоровий друк документів A4
ЧБ: 3700 стор.
Колір: 8000 стор.
*Ожинуваний додаткову витрату картриджа -
Ресурс контейнера для чорнила (фотопапір)
Друк кольорових світлин 10x15 см
Колір: 3800 фото
*Ожинуваний додаткову витрату картриджа
Характеристики
| Максимальний формат друку | A4 |
| Можливості | Друк без полів/Пакар з USB накопичувачів/Пакарпет по WIFI/ЖК-дисплей/Блискавка/Вбудована СБПЧ |
| Технологія друку | Струминна |
| Стандартні порти | Wi-Fi/USB 2.0 |
| Клас пристрою | Для дому |
| Швидкість ч/б друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість кольорового друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість A4 ч/б друку, стор./хв. | 3,9 |
| Швидкість A4 кольорового друку, стор./хв. | 3,9 |
| Діапазон масштабування | 25-400% з кроком 1% |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 1200x4800 dpi |
| Автоподавач | Стандартно |
| Роздільна здатність для кольорового друку, dpi | 1200x4800 dpi |
| Дуплекс | Немає |
| Факс | Немає |
| Підтримка форматів паперу | A4, A5, B5, A6, LTR, LGL, 10x15 см, 13x18 см, 18x25 см, 20x25 см, квадрат 127x127 мм, квадрат 89x89 мм, формат карти 55x91 мм Конверти (DL, COM10, C5, Monarch) |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600 x 1200 |
| Роздільна здатність сканування, dpi | 600 x 1200 |
| Тиражування | 99 |
| Операційні системи | Android Mac OS Windows iOS |
| Місткість лотка подавання паперу, аркушів | 100 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 6.6 |
| Розміри пристрою, мм | 445 x 340 x 167 мм |
| Гарантія (місіс) | 12 |
| Код виробника | 4620C009AA |
| Країна виробництва | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість кольорів | 6 |
| Метод друку | П'єзоелектрична струминна |
| Особливості | Друк із мобільних пристроїв |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 4 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 4 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А6, А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 445 мм |
- Ціна: 13 011 ₴








