Швидкий друк. Величезна економія
Неабияк скоротіть витрати на домашній друк за допомогою цього швидкого та простого у використанні принтера «3-в-1» з багаторазовими чорнильницями.
Друкуйте, копіюйте та скануйте документи вдома, заощадивши водночас кошти завдяки швидкому, доступному за ціною принтеру MegaTank. Завдяки багаторазовим чорнильницям і одному набору чорнильниць, ресурсу яких вистачає на друк 8100 сторінок, експлуатаційні витрати виявляються куди нижчими, якщо порівнювати з принтерами з картриджами.
Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати
Завдяки багаторазовим містким чорнильницям ви зможете заощаджувати кошти впродовж усього терміну експлуатації принтера. Друк 6000 чорно-білих сторінок (7600 сторінок у економічному режимі) і 7700 кольорових сторінок (8100 сторінок у економічному режимі).
Простота використання
Просте та зрозуміле повсякденне використання завдяки 1,2-дюймовій РК-панелі та установці друкувальної головки одним рухом.
Високошвидкісна робота
Друкуйте документи швидше завдяки швидкості друку 11,0 стор./хв (монохромний) і 6,0 стор./хв (кольорова).
Просте обслуговування в домашніх умовах
Скоротіть час простою завдяки змінним картриджам для технічного обслуговування та механічним флаконам, з яких не потрібно вичавлювати чорнило.
Працюйте з великою кількістю носіїв
Творіть вдома завдяки можливості друку на магнітній і матовій фотопапері.
Ресурс картриджів
-
Стандартні чорнильні картриджі
GI-41
GI-41
GI-41
GI-41 -
Ресурс картриджа (звичайний папір)
Кольоровий друк документів формату A4
Чорна: 6000 сторінок (7600 сторінок у економічному режимі)
Кольоровий режим: 7700 сторінок (8100 сторінок у економічному режимі)
* Орієнтовний ресурс з урахуванням додаткового використання чорнила для очищення -
Ресурс картриджа (фотодрук)
Кольоровий друк світлин формату 10 × 15 см
Кольоровий режим: 2200 фото
* Орієнтовний ресурс з урахуванням додаткового використання чорнила для очищення -
Картридж для технічного обслуговування
MC-G04 (замінюється користувачем)
Характеристики
| Максимальний формат друку | A4 |
| Можливості | РК-дисплей/Вбудована СБПЧ |
| Технологія друку | Струминна |
| Стандартні порти | USB |
| Клас пристрою | Для дому |
| Швидкість ч/б друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість кольорового друку, стор./хв. | 0-15 |
| Швидкість A4 ч/б друку, стор./хв. | 11 |
| Швидкість кольорового друку A4, стор./хв. | 6 |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 4800x1200 |
| Автоподавач | Стандартно |
| Стартові картриджі |
Чорний: 6000 сторінок (7600 сторінок у економічному режимі). Колірний режим: 7700 сторінок (8100 сторінок у економічному режимі). |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600х1200 |
| Місткість лотка подавання паперу, аркушів | 100 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 6 |
| Розміри пристрою, мм | 416 x 337 x 177 мм |
| Гарантія (місіс) | 12 |
| Код виробника | 5804C009AA |
| Країна виробництва | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість кольорів | 4 |
| Метод друку | П'єзоелектрична струминна |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 6 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 11 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А6, А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 416 мм |
- Ціна: 8 276 ₴








