SC-T3100 — це неперевершена деталізація, висока пропускна швидкість і великий формат носіїв (до 24 дюймів). Він призначений для користувачів, яким необхідний професійний технічний принтер із низькою загальною вартістю володіння. Він задовольнить будь-кого — архітекторів і інженерів, студентів і працівників рекламних агентств — усіх, кому потрібний високоточний, надійний та деталізований друк.
Настільний варіант. Нічого зайвогоБілий компактний пристрій, який легко розмістити практично в будь-якому приміщенні.
Це чорнило не пливеЗавдяки використанню пігментного чорнила UltraChrome XD2, роздруковані матеріали вирізняються особливою стійкістю до розмиття та води (вже як класичне чорнило може змазуватися). Крім того, SC-T3100 забезпечує щільне покриття чорним пігментом і надзвичайно точне друкування найтонших ліній — найкраще рішення для технічної документації.
Бездротовий друкДає користувачам змогу друкувати матеріали безпосередньо зі смартфонів або планшетів.
Зручність заміни паперуЛегко перемикайтеся між рулоном для широкоформатного принтера та пристроєм подавання аркушів.
Надійність роботиУнікальна технологія Nozzle Verification Technology (NVT) допомагає запобігати нестачі друку.
Надзвичайна точністьЗ легкістю друкуйте технічні та інженерні креслення та зображення з високим ступенем деталізації.
Головні особливості- Універсальність. Доступно в настільному формфакторі (без штатива)
- Економія простору. Найкомпактніша модель у лінійці принтерів Epson для інженерних креслень
- Нічого зайвого. Ретельно продуманий дизайн, що підходить для більшості інтер'єрів
- Простота використання. Навіть у віддаленому режимі
- Надійність роботи. Унікальна технологія Nozzle Verification Technology (NVT) допомагає запобігати нестачі друку
| Метод друку | Друкована головка PrecisionCoreTM |
| Технологія чорнила | Ultrachrome® XD |
| Кольори | Black [Pigment], Cyan [Pigment], Yellow [Pigment], Magenta [Pigment] |
| Colors Capacity | Black [50 мл, 80 мл], Cyan [26 мл, 50 мл], Yellow [26 мл, 50 мл], Magenta [26 мл, 50 мл] |
| Мінімальна величина рідинної краплі | 4 pl, З технологією змінного розміру крапель |
| Minimum line width | 0,07 мм |
| Line accuracy | +/- 0,1 |
| Друк з | PC, MAC, Direct USB, Mobile Device (WiFi Direct) |
| Конфігурація сопел | 800 сопла, чорний колір, 800 Сопла на колір |
| Роздільна здатність друку | 2.400 x 1.200 DPI (крапка на дюйм) |
| Формати паперу | A1, A2 (42,0x59,4 cm), A2+, A3+, A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), B1 (72,8x102,8 cm), B2 (51,4x72 ,8 cm), B3, B4, B5, 17", 24" |
| Print Margins Sheet Media | Mode 1: 3 мм (top), 3 мм (right), 3 мм (bottom), 3 мм (left) |
| Print Margins Roll Media | Mode 1: 3 мм (top), 3 мм (right), 3 мм (bottom), 3 мм (left) |
| Thickness | Single Sheet 0,3 мм, Roll 0,2 мм |
| Належача товщина паперу | 0,05 мм — 0,27 мм |
| Автоматичне подавання документів | Стандарт (встановлений) |
| Roll Capacity — Діаметр | Roll 1: 119 мм |
| Roll Capacity - Weight | Roll 1: 4.200 г |
| Витрата енергії | 28 ватів, 8 ватів (у автономному режимі), 0,2 ватів (вимикати) |
| Напруга живлення | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Розміри | 970 x 696 x 230 мм (ширина x глибина x висота) |
| Маса | 27 кг |
| Рівень шуму | Operation (Roll): 49 dB |
| Обсяг постачання | AC cable, Драйвера та службові програми (CD), Окремі чорнильні картриджі, Maintenance Tank, Paper stacker, Printer Stand with stacking print basket, Інструкція зі встановлення, SureColor T-Series Printer, Інструкція з експлуатації (CD), Гарантійний документ |
| Опції | Підставка для принтера з кошиком для збирання відбитків, Тримач аркушів для документів A0, Подовження гарантії Cover Plus, Шпиндель для рулону 24" LFP |
| Інші функції | Пам'ять Printer: 1 GB |
| Сумісні операційні системи | Mac OS X 10.6.8 або останнього, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Емуляції | ESC/PR, HP-GL2, RTL |
| Характеристики | Тачскрин, Scanner no included with delivery, Да |
| Під'єднання | USB 3.0, Ethernet 1000, бездротова локальна мережа IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Optional Software & Solutions | Epson Print Automate, Dinax Mirage, Epson Cloud Solution PORT |
| Security | TLS, SSL, SNMP, IPSec, IPv6, IEEE802 |
| Оброблення мультимедійних даних | Автоматичне подавання документів, автоматичний різальний пристрій, Рулонний папір |
| LCD і карти пам'яті | Дисплей на рідких кристалах (LCD) Тип: Кольоровий режим, Сенсорний екран, Діагональ: 10,9 см |
| Сканування | Supported models Epson WorkForce DS-6500, Epson WorkForce DS-60000 |
| Країна виробництва | Індонезія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Струменевий |
| Формат паперу | А4, А1, А2, А3, А6 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Рулонний пліттер |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Максимальна ширина друку | 600 мм |
- Ціна: 41 698 ₴









