SC-T3100 — це неперевершена деталізація, висока пропускна швидкість і великий формат носіїв (до 24 дюймів (60 см). Він призначений для користувачів, яким потрібен професійний технічний принтер із низькою загальною вартістю володіння. Він задовольнить будь-кого — архітекторів і інженерів, студентів і працівників рекламних агентств — усіх, кому потрібний високоточний, надійний та деталізований друк.
Нічого зайвогоБілий компактний пристрій, який легко розмістити практично в будь-якому приміщенні.
Це чорнило не пливеЗавдяки використанню пігментного чорнила UltraChrome XD2, роздруковані матеріали вирізняються особливою стійкістю до розмиття та води (вже як класичне чорнило може змазуватися). Крім того, SC-T3100 забезпечує щільне покриття чорним пігментом і надзвичайно точне друкування найтонших ліній — найкраще рішення для технічної документації.
Бездротовий друкДає користувачам змогу друкувати матеріали безпосередньо зі смартфонів або планшетів.
Зручність заміни паперуЛегко перемикайтеся між рулоном для широкоформатного принтера та пристроєм подавання аркушів.
Надійність роботиУнікальна технологія Nozzle Verification Technology (NVT) допомагає запобігати нестачі друку.
Надзвичайна точністьЗ легкістю друкуйте технічні та інженерні креслення та зображення з високим ступенем деталізації.
Головні особливості- Універсальність. Представлений у двох формфакторах: окремий підлоговий (зі штативом) і настільний
- Економія простору. Найкомпактніша модель у лінійці принтерів Epson для інженерних креслень
- Нічого зайвого. Ретельно продуманий дизайн, що підходить для більшості інтер'єрів
- Простота використання. Навіть у віддаленому режимі
- Надійність роботи. Унікальна технологія Nozzle Verification Technology (NVT) допомагає запобігати нестачі друку
| Метод друку | Друкована головка PrecisionCoreTM |
| Технологія чорнила | Ultrachrome® XD |
| Кольори | Matte Black, Cyan [Pigment], Yellow [Pigment], Magenta [Pigment] |
| Місткість кольорів | Черный [50 мл, 80 мл], Cyan [26 мл, 50 мл], Yellow [26 мл, 50 мл], Magenta [26 мл, 50 мл] |
| Мінімальна величина рідинної краплі | 4 пл, З технологією змінного розміру крапель |
| Мінімальна ширина лінії | 0,02 мм |
| Точність лінії | +/- 0,1 |
| Друк з | PC, MAC, Direct USB, Mobile Device (WiFi Direct) |
| Місткість резервуара для чорнила. | 26 мл, 50 мл, 80 мл |
| Конфігурація сопел | 800 сопла, чорний колір, 800 Сопла на колір |
| Роздільна здатність друку | 2.400 x 1.200 DPI (крапка на дюйм) |
| Формати паперу | A1, A2 (42,0x59,4 см), A2+, A3+, A3 (29,7x42,0 см), A4 (21.0x29,7 см), B1 (72,8x102,8 см), B2 (51,4x72 ,8 см), B3, B4, B5, 17", 24" |
| Поля друку для аркушів | Режим 1: 3 мм (верх), 3 мм (праворуч), 3 мм (низ), 3 мм (ліво) |
| Поля друку для рулонного матеріалу | Режим 1: 3 мм (верх), 3 мм (праворуч), 3 мм (низ), 3 мм (ліво) |
| Товщина матеріалу | Одиничне листя 0,3 мм, Рулон 0,2 мм |
| Допустима товщина паперу | 0,05 мм — 0,27 мм |
| Автоматичне подавання документів | Стандартна (встановлена) |
| Діаметр рулону | Рулон 1: 119 мм |
| Вага рулону | Рулон 1: 4.200 г |
| Пам'ять | Printer: 1 GB |
| Сумісні операційні системи | Mac OS X 10.6.8 або останнього, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Емуляції | ESC/PR, HP-GL2, RTL |
| Характеристики | Тачскрин |
| Scanner не містить | Да |
| Під'єднання | USB 3.0, Ethernet 1000, бездротова локальна мережа IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Optional Software & Solutions | Epson Print Automate, Dinax Mirage, Epson Cloud Solution PORT |
| Security | TLS, SSL, SNMP, IPSec, IPv6, IEEE802 |
| Оброблення мультимедійних даних | Автоматичне подавання документів, автоматичний різальний пристрій, Рулонний папір |
| Дисплей на рідких кристалах (LCD) | Тип: Кольоровий режим, Сенсорний екран, Діагональ: 10,9 см |
| Сканування | Supported models: Epson WorkForce DS-6500, Epson WorkForce DS-60000 |
| Країна виробництва | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вид обладнання | Рулонний плоттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Кількість кольорів | 5 |
| Максимальна ширина друку | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Стан | Нове |
| Тип принтера | Струминний |
| Формат паперу | А4, А6, А3, А2, А1 |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | Принтер |
- Ціна: 45 454 ₴







